درباره ما

همه‌چیز درباره سایت فیلم بساز

سایت فیلم بساز به مدیریت حمیدرضا درویش به هنرجویان و دانشجویان سینما کمک می‌کنه که با به‌روزترین متد آموزشی، تکنیک و هنر سینما رو صدها قدم جلوتر از کتاب‌ها و کلاس‌های موجود داخل ایران یاد بگیرن!

مهم‌ترین عاملی که باعث می‌شه آموزش سینما در ایران به‌درستی اجرا نشه، ترجمه‌های نامفهوم و کلاس‌های آموزشی با مدرسانِ فقط معروفه! متاسفانه اون‌ها با تدریس آشنایی چندانی ندارن!

سایت فیلم بساز به چند روش به شما کمک می‌کنه که این حرف‌وحدیث‌های آموزشی رو واقعاً عملی کنین!

۱.     ما به‌مرور به شما کتاب‌های چاپی و الکترونیکی (E-book) باکیفیت می‌دیم که با صرف وقت بسیار کمتر، بیشتر یاد بگیرین!

۲.     آموزش‌های صوتی راهکار جدید و بسیار مؤثریه که فعلاً فقط در فیلم بساز پیدا می‌کنین!

۳.     سایت فیلم بساز با تولید و ضبط آموزش‌های ویدیویی باکیفیت بالای آموزشی، آموزش فیلمسازی رو در مسیر درست و مفیدی دنبال می‌کنه، البته منظور ما زیرنویس کردن فیلم‌های آموزشی خارجی نیست!

۴.     در طول سال، چند نوبت کارگاه‌های جامع برگزار می‌کنیم که با شرکت در هریک از اون‌ها مطمئناً دانش سینمایی شما به مقدار چشمگیری افزایش پیدا می‌کنه!

۵.     فیلم بساز برای اولین بار در ایران، اردوهای آموزش فیلمسازی دل‌چسبی را برای شما برنامه‌ریزی کرده که با شرکت در اردوها هم فیلم می‌بینین و هم فیلم می‌سازین!

ما سعی می‌کنیم جدیدترین و کاربردی‌ترین متد روز در زمینهٔ آموزش سینما رو در اختیار شما قرار بدیم!

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سؤال از طریق راه‌های ارتباطی صفحه‌ی تماس با ما، با ما تماس بگیرین! در ضمن در صورت داشتن پیشنهاد همکاری هم با ما در تماس باشین! شک نداریم که همه ایده‌ها به ذهن یک شخص و یک گروه نمی‌رسه! چون بعضی از ایده‌های سایت فیلم بساز هم نتیجه همفکری و اعمال‌نظر مخاطبان بوده! پس اگر پیشنهادی دارین حتماً با ما تماس بگیرین!

می‌خواهم با تیم فیلم بساز تماس بگیرم!

مدیر و مالک سایت فیلم بساز: حمیدرضا درویش